وب نوشته های من

اول این که روز معلم مبارک باشه ... ! چیز بیشتری ندارم بگم .

دوم : مامان بزرگم (مامان مامانم) رفت مکه . چند روز پیش . دقیقا یادم نمیاد کی بود . امروز براش آش پشت پا پختیم . من و مهسا و مریم هم رفتیم پخششون کردیم . البته اونایی که نزدیک بودن . یعنی ۴ محل اصلی !! بابای مهسا هم با مامان بزرگم رفته و خلاصش این که من از کت و کول افتادم !

تو این وسط عموی مامانم هم فوت شده ! کسی هم جرات نداره به مامان بزرگم بگه ! هر دفعه هم که زنگ می زنه اول از همه حال عمو جواد رو می پرسه ! همه هم مجبورن یه جوری بپیچوننش و بگن که حالش خوبه . آخه مامان بزرگ من یه اخلاق بد داره . اونم اینه که زیادی حساس و دلسوزه ! اگه گربه ی تو کوچه هم بیفته بمیره مامان بزرگم تا یه چند روزی عزا می گیره ... !

سر مکه رفتن مامان بزرگ هم برنامه ها داشتیم !!! آخه اون و خواهرش هم زمان با هم اسمشون رو نوشتن . اسم خواهرش در اومد . هم زمان هم اسم منم برای مکه در اومد . من و خاله فرنگیس هم زمان با هم رفتیم ولی مامان بزرگم اون موقع که پارسال بود نرفت . وبعد اون دپرس شد که من عمرم نمی کشه تا سال دیگه و از این حرفا و کلی مریض شد و تو جا افتاد . بعد چند وقت قبل این که بره حالش خوب شد . بعدش دوباره دو هفته قبل رفتن رفت تو سی سی یو !  موقع خدافظی هم می گفت من میدونم که بر نمی گردم !!

حالا رفته اونجا و شارژ شارژ شده ... تازه ۴ تا باتری زاپاس داره که یکیشو قرض شوهر خالم (بابای مهسا) می ده ...

بنده خدا مامان بزرگم هم شانس نداره ... موقعی که رفت کربلا وقتی برگشت بابا بزرگم فوت شده بود ! نمی دونستیم چه جوری بهش بگیم !!! حالا هم که عمو جواد ...

سوم : میگم کی امروز صبح برنامه فیتیله رو نگاه کرده ؟! من تلویزیون رو روشن کردم . آخر برنامه بود . داشتن شعر خداحافظی می خوندن . اون ۳تا عموا که شعر می خونن ۲ تا شده بودن و موقع شعر خوندن هم گریه می کردن ! بعدش هم عمو قناد با چشمای اشک آلود عذر خواهی کرد که امروز برنامه به خوبی همیشه اجرا نشده ... ! چی شده بوده ؟! اون عمو سومی که نبودش مرده ؟! من اونو از بچگی دوس داشتم ... یعنی مرده ؟!

 

پ.ن :

۱. آقا در راه خدا هرکی گوشی زاپاس داره بده به من . من گناه دارم  . یه عتیقه داشتم که دیگه از اونم محرومم . پول مول هم نداشته بیدم که برم گوشی بخرم . بابام هم میگه می خواستی مواظب گوشیت باشی  . آخه یکی درد منو بفهمه !! من گوشی می خوااااااااااااااااااااااااام

۲. چند وقته احساس پوچی و مزخرف بودن زندگی می کنم ... درس و مرس هم گذاشتم کنار . کنکور هم بیخیال !

۳. از دست خودم خسته شدم . زندگیم به هم ریخته . دلم یه مسافرت حسابی می خواد تا سر حال بیام ...

 

توسط: نرگس |جمعه 13 اردیبهشت 1387 , 22:57|  نظرات: 18